Kontakt: +48 791 977 790 e-mail: serwis@k-17.pl

O firmie

Naszą przygodę ze sprzątaniem nieruchomości rozpoczęliśmy w 2018 roku dbając o utrzymanie porządku w kilku turystycznych apartamentach w okolicy Starego Miasta.

Teraz, dzięki ciężkiej i owocnej pracy, dbamy o czystość na ponad 500 000 m2 powierzchni użytkowej. Na rynku wyróżnia nas to, że jesteśmy rodzinną firmą, która pielęgnuje zarówno dobro klientów oraz pracowników. Działamy na uczciwych, jasno sprecyzowanych zasadach. Cenimy długotrwałą współpracę i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób oraz podmiotów, które powierzyły nam swoje zaufanie. Nasze usługi świadczymy na terenie całego Krakowa oraz w pobliskich miejscowościach: Wieliczce, Mogilanach, Libertowie oraz w Skawinie.

Dziś, zdobyte doświadczenie pozwala nam wykonywać wiele zaawansowanych i rozległych zleceń równolegle. Dobre, legalne warunki pracy, które oferujemy skutkują tym, że o zlecenie dba zespół, który bardzo dobrze zna daną nieruchomość i wzorowo wywiązuje się z powierzonych zadań. Za cel postawiliśmy sobie satysfakcję Klientów, która daleko prześcignie oczekiwania. Wiemy, że dobrze wykonana praca daje radość nie tylko zarządcom, ale także lokatorom i najemcom, w końcu im dedykowane są wszystkie realizowane zabiegi. Nasza praca daje wiele satysfakcji – zawsze miło nam słyszeć, że wykonaliśmy kawał dobrej roboty, a to wszystko dla dobra osób, które mamy przyjemność obsługiwać.

Zapraszamy Państwa do nawiązania współpracy i korzystania z jakości, którą gwarantuje nasza oferta!